Forum Książkowe forum Strona Główna
Zapomniana książka z dzieciństwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Książkowe forum Strona Główna -> Poszukiwany Poszukiwana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadziolina
CZŁOWIEK
CZŁOWIEK



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:16, 21 Maj 2019    Temat postu: Zapomniana książka z dzieciństwa

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Założyłam konto na tym serwisie, ponieważ mam wrażenie, że to moja ostatnia deska ratunku.
Ostatnimi czasy przypomniało mi się, że mając może 12-13 lat w naszej bibliotece szkolnej czytałam serię książek o pewnej dziewczynce, która odkryła w sobie zdolności parapsychologiczne. Na opakowaniu płatków śniadaniowych, które jadła znajdowały się zdjecia zaginionych dzieci z całych Stanów Zjednoczonych. Ona odkryła, że patrząc na zdjecie jest w stanie określić w gdzie znajdują się ciała zaginionych dzieciaków. Po pewnych czasie zainteresowało się nią FBI albo CIA, z którymi później współpracowała. Autorka napewno byla amerykanką. Niestety nie pamiętam jej nazwiska ani tytułu tych książek. Wysłałam nawet brata do naszej biblioteki lecz Pani bibliotekarka niestety też już tego nie pamięta. Dodam, że minęło już prawie 15 lat... Przeszukałam już Google wszerz i wzdłuż i niestety zero wyników. Jeśli komuś coś takiego rzuciło się w oczy, proszę o odzew. Bardzo mi zależy aby odnaleść te książki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Książkowe forum Strona Główna -> Poszukiwany Poszukiwana Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy